Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria e Parë

Aldo Teqja i siguron Flamurtarit të drejtën për t’u përballur me Laçin në play out-in e Superiores. Ish-portieri i Skënderbeut dhe Partizanit rezultoi vendimtar...

Kategoria e Parë

Flamurtari dhe Apolonia vazhdojnë garën për ngjitjen në Superiore. Kuqezinjtë nga Vlora e mbyllën në barazim 0-0 duelin shtëpiak ndaj Korabit, por avancuan më...

Kategoria e Parë

Elbasani u kurorëzua zyrtarisht si kampion i Kategorisë së Parë. Në ndeshjen e fundit të sezonit, ndaj Bylisit, klubi verdheblu, që e kishte siguruar...

Kategoria e Parë

Bylisi ia doli të sigurojë rikthimin në elitën e futbollit shqiptar, pasi ka siguruar vendin e dytë në Kategorinë e Parë, teksa zyrtarisht sezonin...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?