Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria e Parë

Besa e Kavajës me projekt serioz për rikthimin në elitën e futbollist shqiptar pas një mungese prej një dekade. Ndeshja e fundit në Superiore...

Kampionati U21

Asambleja e Përgjithshme e Zakonshme e FSHF zhvilloi ditën e sotme punimet në ambientet e Shtëpisë së Futbollit. Përveç delegatëve dhe anëtarëve, në këtë...

Kategoria e Dytë

Asambleja e Përgjithshme e Zakonshme e Federatës Shqiptare të Futbollit, do të zhvillojë punimet të hënën e 27 majit në ambientet e “Shtëpisë së...

Kategoria e Dytë

FK Iliria, për sjellje të gabuar të spektatorëve, duke hedhur sende në fushën e lojës, përdorimin e mjeteve piroteknike dhe duke ofenduar tifozerinë kundërshtare...

SONDAZH

A jeni dakord me zgjedhjet e Sylvinhos në listën paraprake të Europianit 2024?