Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kampionati U21

Komisioni i Disiplinës ka marrë vendimet për ngjarjet e fundjavës në futbollin shqiptar, në të gjitha divizionet. Në Superiore ka gjoba për Egnatian dhe...

Kupa e Shqipërisë

Departamenti i Garave në FSHF ka përcaktuar datën, orën dhe stadiumin ku do të luhet finalja e madhe e Kupës së Shqipërisë për edicionin...

Kupa e Shqipërisë

Tirana bën figurë të keq në ndeshjen e parë të fazës gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë përballë Kukësit në “Kukës Arena”. Skuadra më e...

Kategoria Superiore

Tirana u mund në shtëpi nga Teuta në përballjen e javës së 29-të duke shfaqur dhe një herë se e ka të vështirë që...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?