Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kupa e Shqipërisë

Partizani fiton por nuk ia del të kualifikohet në gjysmëfinalen e Kupës së Shqipërisë. Të kuqtë mposhtën 1-0 Vllazninë në ndeshjen e kthimit, por...

Egnatia bën surprizën në Laç

Kupa e Shqipërisë

Egnatia bën surprizën në Laç dhe kualifikohet për herë të parë në histori, në gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë. Skuadra rrogozhinase ia doli të...

Kupa e Shqipërisë njeh dy gjysmëfinalistet

Kupa e Shqipërisë

Kupa e Shqipërisë njeh dy gjysmëfinalistet e para. Teuta dhe Tirana ia dalin të kualifikohen, duke nxjerrë jashtë përkatësisht Kukësin dhe Kastriotin. “Djemtë e...

Kupa e Shqipërisë

Këtë të mërkurë janë mbyllur edhe dy ndeshjet e mbetura të raundit të parë të çerekfinaleve të Kupës së Shqipërisë. Teuta fitoi me rezultatin...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?