Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria e Dytë

Asambleja e Përgjithshme e Zakonshme e Federatës Shqiptare të Futbollit, do të zhvillojë punimet të hënën e 27 majit në ambientet e “Shtëpisë së...

Femrat

Finalja e Kupës së Shqipërisë për vajza mes Partizanit dhe Apolonisë, do të luhet të shtunën në “Shtëpinë e Futbollit” (18:00). Dy skuadrat do...

Kupa e Shqipërisë

Kukësi luajti mirë, luftoi fort në finalen e Kupës së Shqipërisë, por nuk arriti të evitonte humbjen ndaj Egnatias. Me trofeun e dytë më...

Kategoria Superiore

Goli i Edison Ndrecës vendosi finalen e Kupës së Shqipërisë: Egnatia-Kukësi (1-0). Goli i “sallaksit” laçian i dhuroi skuadrës nga Rrogozhina Kupën e dytë...

SONDAZH

A besoni se Arne Slot është trajneri i duhur për të zëvendësuar një emër si Jurgen Klopp?