Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

Egnatia ishte surpriza më e bukur e këtij edicioni. Pasi siguroi nga kampionati kualifikimin në Europë për herë të parë në histori fitoi edhe...

Kupa e Shqipërisë

Egnatia shkruan historinë në futbollin shqiptar. Skuadra rrogozhinase fiton për herë të parë Kupën e Shqipërisë pasi mposhti në finale Tiranën me rezultatin 1-0,...

Kupa e Shqipërisë

Nuk ka fitues në Durrës në ndeshjen e kthimit gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë mes Teutës dhe Tiranës. Sfida e Niko Dovanës u mbyll...

Kupa e Shqipërisë

Egnatia shkruan historinë duke u kualifikuar për herë të parë në finalen e Kupës së Shqipërisë. Skuadra nga Rrogozhina triumfoi me rezultatin minimal 1-0...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?