Connect with us

Hi, what are you looking for?

Femrat

Apolonia është fituesja e edicionit të 15-të të Kupës së Shqipërisë për vajza, pas mundi në finale Partizanin me rezultatin 2-1. Finalja e 15-të...

Femrat

Finalja e Kupës së Shqipërisë për vajza mes Partizanit dhe Apolonisë, do të luhet të shtunën në “Shtëpinë e Futbollit” (18:00). Dy skuadrat do...

Femrat

Vllaznia e femrave nuk njeh rivale në kampionat. Vajzat shkodrane fituan në finalen e “Final 4” përballë Apolonisë, duke triumfuar me rezultatin 4-0 në...

Femrat

Vllaznia – Apolonia është finalja e madhe për titullin kampion të këtij edicioni në kampionatin “Abissnet Superiore” për vajza. Ditën e sotme u zhvilluan...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?