Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lajme

Jasir Asani u rikthye titullar te skuadra e tij Gwangju pas më shumë se tre muajsh. Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë kishte luajtur vetëm...

Legjionarët

Odise Roshi do të vijojë karrierën e tij te skuadra e Erzurumspor. Anësori kuqezi e ka mbyllur aventurën me Sakaryasporin dhe menjëherë ka arritur...

Legjionarët

Armando Sadiku pritet që të ndryshojë skuadër por jo kampionat. Sulmuesi nga Elbasani doli nënkampion sezonin e shkuar me Mohun Bagan, por gjatë kësaj...

Kategoria Superiore

Laçi shet kapitenin në Ukrainë. Vetëm një vit zgjati aventura e qendërmbrojtësit Ajdi Dako në Kurbin. 21-vjeçari u shndërrua shpejt në liderin e prapavijës...

SONDAZH

A jeni të kënaqur me paraqitjen e Kombëtares Shqiptare në Euro 2024?