Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kombëtare

Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) dhe “Ujë Tepelenë” kanë kënaqësinë të njoftojnë rinovimin e kontratës së bashkëpunimit për tri vitet e ardhshme. Ky partneritet...

Legjionarët

Ernest Muçi titullar, Milot Rashica në pankinë. Besiktasi do të sfidojë Trabzonsporin në finalen e Kupës së Turqisë (18:45). Talenti i kombëtares shqiptare nga...

Euro 2024

Brajan Gruda te Gjermania. Talenti 19-vjeçar me origjinë shqiptare, i cili është paraqitur shumë mirë këtë sezon në Bundesliga me ekipin e Mainzit, ka...

Kategoria e Dytë

Asambleja e Përgjithshme e Zakonshme e Federatës Shqiptare të Futbollit, do të zhvillojë punimet të hënën e 27 majit në ambientet e “Shtëpisë së...

SONDAZH

A besoni se Arne Slot është trajneri i duhur për të zëvendësuar një emër si Jurgen Klopp?