Connect with us

Hi, what are you looking for?

Legjionarët

Emisioni Analizë Kuq e Zi, publikoi statistikat e sezonit për tre prej legjionarëve më të dalluar të këtij sezoni, Myrto Uzuni, Qazim Laçi dhe...

Femrat

Vllaznia për vajza është zyrtarisht skuadra fituese e edicionit të 14-të të Kupës së Shqipërisë, pas fitores 4-1 kundër Apolonisë. Në finalen e zhvilluar...

Legjionarët

Me sezonin që ka mbërritur në fund, emisioni “Analizë Kuq e Zi” publikoi statistikat e legjonarëve, të cilë gjithashtu janë pjesë e listës së...

Legjionarët

Pas vetëm një sezoni në LaLiga 2, Granada siguroi rikthimin në elitën spanjolle duke fituar kampionatin. Një nga liderët e skuadrës ishte padyshim Myrto...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?