Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kombëtare

Shqipëria U17 zhvilloi paraditen e sotme në Udine të Italisë seancën e fundit stërvitore, në kuadër të ndeshjes miqësore ndaj Sllovenisë U17. Departamenti i...

Itali

Mesfushori i Lecces dhe i Kombëtares shqiptare, Ylber Ramadani foli në një konferencë për shtyp para ndeshjes ndaj Sassuolos. Futbollisti 28-vjeçar u shfaq shumë...

Femrat

Formula “Final 4”, risia e FSHF-së në këtë edicion futbollistik nuk do të aplikohet vetëm në kampionatin “Abissnet Superiore” për djem, por edhe në...

Futboll

Këshilli Disiplinor (CD) i Federatës Portugeze të Futbollit (FPF) vazhdon të mos i përgjigjet kërkesës së Komitetit të Instruktorëve të Ligës (CI) në lidhje...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?