Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lajme

Cristiano Ronaldo nuk ia doli të festonte titullin në Arabinë Saudite, ku u transferua në merkaton e dimrit, pasi ekipi i tij, Al Nassr...

Lajme

Një rikthim pas për të ecur përpara. Bayern Munchen, që nga sezoni i ardhshëm do të revolucionarizohet në krahasim me edicionin që u mbyll....

Europa League

Sevilla – Roma 1-1 (Mancini 55′ aut. / Dybala 35′)  4-1 me penallti Sevilla në qiellin e shtatë. Skuadra andaluziane triumfon në finalen e...

Lajme

Barcelona i rezervoi një lamtumirë emocionuese mesfushorit Sergio Busquets, pas një përvojë rreth 15-vjeçare në klubin “blaugrana”. Stafi, futbollistët, ish-lojtarë dhe figura të njohura...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?