Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lajme

Sulmuesi francez, Karim Benzema, luajti ndeshjen e tij të fundit për “Los Blancos” të dielën në mbrëmje, duke shënuar me 11-metërsh në ndeshjen e...

Lajme

Mbrojtësi spanjoll, Sergio Ramos, i cili realizoi golin e parë të ekipit të tij, PSG, kundër Clermont (2-3), në javën e fundit të Ligue...

Lajme

Një panel specialistësh të UEFA-s ka përzgjedhur formacionin më të mirë të sezonit në Europa League. Trofenë e ngriti Sevilla, që mposhti 4-1 Romën...

Lajme

Real Valladolid do të shoqërojë Elchen dhe Espanyol në ligën e dytë spanjolle edicionin e ardhshëm. Skuadra e cila ka si presidentin Ronaldo Fenomenin...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?