Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lajme

Manchester City dhe Inter përballen më datë 10 qershor në Stamboll për finalen e Champions League. The Citizens pasi fituan dy trofe në Angli,...

Lajme

Klubi Tottenhamit ka zyrtarizuar trajnerin e ri, që do të nisë nga puna nga muaji korrik. Bëhet fjalë për australianin Ange Postecoglou, i cili...

Lajme

Këtë të mërkurë, në orën 21:00, në Pragë, do të luhet finalja e Conference League Fiorentina-West Ham. Trofeu i vetëm evropian i Fiorentinës, deri...

Lajme

Futbollisti i Chelsea, Kai Havertz është shumë pranë transferimit në Spanjë të Reali i Madridit. Këtë e bën të ditur gazeta gjermane “Bild”, sipas...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?