Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lajme

Në prag të duelit mes Barcelonës dhe Celta Vigos në “Montjuïc”, drejtori i ri sportiv i Barçës, Deco, foli për disa tema që mbizotërojnë...

Lajme

E ardhmja e Interit është rikthyer në diskutim në orët e fundit. Lajmet e mediave italiane rikthejnë në plan të parë fondin e Bahrein,...

Kategoria Superiore

Kukësi mori fitoren e parë në këtë edicion të ri, duke mundur minimalisht në Korçë Skënderbeun. Skuadra e Stavri Nicës iu fal një goli...

La Liga

Axel Witsel, lojtar i Atleticos së Madridit, të cilin Simeone e përdor si në mesfushë ashtu edhe në mbrojtje, ka dhënë një intervistë të...

SONDAZH

Cilën skuadër shihni favorite për titullin në Serinë A?

Futboll

E ardhmja e Gylfi Sigurddson do të jetë tek Evertoni. Mesfushori islandez është shumë pranë transferimit në Goodison Park. Lajmi është konfirmuar nga vetë...

Futboll

Humbja në Superkupën e Anglisë ndaj Arsenalit ka vënë në lëvizje Chelsea-in, me trajnerin Antonio Conte që u ka kërkuar drejtuesve përforcime për të...

Futboll

Inter vazhdon punën në merkato për të siguruar përforcimet e duhura për sezonin e ardhshëm. Sipas mediave italiane, pas tërheqjes së Juventusit, zikaltërit janë...