Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lajme

Në prag të duelit mes Barcelonës dhe Celta Vigos në “Montjuïc”, drejtori i ri sportiv i Barçës, Deco, foli për disa tema që mbizotërojnë...

Lajme

E ardhmja e Interit është rikthyer në diskutim në orët e fundit. Lajmet e mediave italiane rikthejnë në plan të parë fondin e Bahrein,...

Kategoria Superiore

Kukësi mori fitoren e parë në këtë edicion të ri, duke mundur minimalisht në Korçë Skënderbeun. Skuadra e Stavri Nicës iu fal një goli...

La Liga

Axel Witsel, lojtar i Atleticos së Madridit, të cilin Simeone e përdor si në mesfushë ashtu edhe në mbrojtje, ka dhënë një intervistë të...

SONDAZH

Cilën skuadër shihni favorite për titullin në Serinë A?