Connect with us

Hi, what are you looking for?

Edhe Thaqi largohet nga Ballkani, shok skuadre me mbrojtësin e kombëtares shqiptare Edhe Thaqi largohet nga Ballkani, shok skuadre me mbrojtësin e kombëtares shqiptare

Superliga e Kosovës

Pas kapitenit Edvin Kuç, edhe zëvendës-kapiteni i Ballkanit, Armend Thaqi ka konfirmuar largimin nga skuadra. Mbrojtësi i djathtë deklaroi se finalja e Kupës, të...

Superliga e Kosovës

Edvin Kuç do të largohet nga Ballkani. Mesfushori dhe kapiteni i skuadrës nga Theranda ka konfirmuar largimin fill pas finales së Kupës së Kosovës,...

Ballkani konfirmon diktatin, fiton edhe Kupën e Kosovës

Kupa e Kosovës

Ballkani konfirmon diktatin në futbollin e Kosovës. Pas triumfit në kampionat, skuadra nga Theranda fitoi edhe finalen e Kupës së Kosovës, duke ngritur lart...

Kombëtare

Kombëtarja shqiptare U15 do të zhvillojë dy ndeshje miqësore me Kosovën U15. Departamenti i Komunikimit në FSHF, bën me dije se është arritur marrëveshja...

SONDAZH

A besoni se Arne Slot është trajneri i duhur për të zëvendësuar një emër si Jurgen Klopp?