Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kosovë

Sidrit Guri transferohet në Kosovë. Sulmuesi shkodran qëndronte pa skuadër prej 14 dhjetorit të vitit të kaluar kur i dha fund aventurës italiane me...

Kosovë

Ilir Daja do të drejtojë skuadrën e Ballkanit deri në vitin 2026. Këtë lajm e kanë bërë publik kampionët e Kosovës, ndërsa përmes rrjeteve...

Kosovë

Në ndeshjet e javës së 22 në Superligën e Kosovës, Drita nuk gaboi në shtëpi dhe fitoi me shifrat 2-0 përballë, Dukagjinit. Golat për...

Kosovë

Ballkani i Ilir Dajës nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 në shtëpi përballë Gjilanit. Skuadra kampione në fuqi e Kosovës e nisi...

SONDAZH

Nisur nga forma që po kalon, a mendoni se Rey Manaj duhet rikthyer në Kombëtare?