Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kosovë

Prokuroria themelore e Prishtinës, të enjten në mesdite ka kërkuar masën arrest shtëpiak për kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës Agim Ademi. 61-vjeçari...

Kreu i FFK-së del para Gjykatës

Kosovë

Kreu i Federatës së Futbollit në Kosovë, Agim Ademi u arrestua mesditën e të mërkurës në Prishtinë, teksa sot ka dalë para gjykatës për...

Arrestimi i Agim Ademit

Kosovë

Kreu i Federatës së Futbollit në Kosovë, Agim Ademi u arrestua këtë të mërkurë në Prishtinë. Ai do të qëndrojë në paraburgim për të...

FFK reagon për arrestimin e Agim Ademit

Kosovë

Krei i FFK-së, Agim Ademi ra në prangat e policisë së Kosovës gjatë mesditës së sotme, pasi akuzohet për abuzim me detyrën dhe shmangie...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?