Connect with us

Hi, what are you looking for?

Prishtina eliminon Ballkanin Prishtina eliminon Ballkanin

Kupa e Kosovës

Prishtina eliminon Ballkanin nga Kupa e Kosovës. Skuadra kryeqytetase ia doli të triumfojë 2-0 ndaj kampionëve në fuqi dhe të sigurojë kualifikimin për në...

Kosovë

Ndeshja mes Feronikelit 74 dhe Trepçe ’89 për Kupën e Kosovës u mbyll me fitoren e vendasve me rezultatin 1-0. Por, kjo sfidë solli...

Kupa e Kosovës

Llapi fiton Kupën e Kosovës për herë të dytë në histori. Skuadra nga Podujeva mposhti 2-1 Dritën në finalen e luajtur në stadiumin “Fadil...

Kupa e Kosovës

Prishtina ka kaluar me sukses ndeshjen e parë gjysmëfinale në Kupën e Kosovës ndaj Llapit, me kryeqytetasit të cilët kanë triumfuar me rezultatin 2-1....

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?