Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kupa e Kosovës

Kompletohen tetë skuadrat çerekfinaliste të Kupës së Kosovës. Ballkani, Drita, Dukagjin dhe Trepça ’89 festuan falë fitoreve në shtëpi. Skuadra nga Mitrovica e pati...

Kupa e Kosovës

Prishtina, Malisheva, Suhareka dhe Vjosa kualifikohen në çerekfinalet e Kupës së Kosovës. Skuadra e Egbosë iu fal penalltive për të thyer Gjilanin. Koha e...

Featured

Prishtina është fituesja e Kupës së Kosovës për sezonin 2022-2023, pas triumfit 0-2 ndaj Gjilanit në finale. Kryeqytetasit vazhdojnë të mbeten klubi që e...

Prishtina eliminon Ballkanin

Kupa e Kosovës

Prishtina eliminon Ballkanin nga Kupa e Kosovës. Skuadra kryeqytetase ia doli të triumfojë 2-0 ndaj kampionëve në fuqi dhe të sigurojë kualifikimin për në...

SONDAZH

Nisur nga forma që po kalon, a mendoni se Rey Manaj duhet rikthyer në Kombëtare?