Connect with us

Hi, what are you looking for?

Maqedoni e Veriut

Struga e trajnerit Shpëtim Duro rikthehet te sukses në kampionatin e Maqedonisë së Veriut teksa mposhti në transfertë me rezultatin 0-1 Rabotnickin. Goli vendimtar...

Totre i

Maqedoni e Veriut

Mesfushori i Shkëndijës, Ennur Totre ka folur për kanalin zyrtar të kuqezinjve në prag të ndeshjes ndaj Akademija Pandev, ka vlerësuar kundërshtarin, por ka...

Shpëtim Duro debuton me fitore

Maqedoni e Veriut

Shpëtim Duro debuton me fitore. Trajneri i mirënjohur kryeqytetas mori drejtimin e Strugës në Maqedoninë e Veriut pak ditë më parë dhe e nisi...

Çinari

Maqedoni e Veriut

Shkëndija është ndalur në barazim pa gola në ndeshjen në transfertë ndaj Bregalnica Stip. Skuadra shqiptare nuk mundi që të gjente rrugën drejt rrjetës,...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?
More Posts