Connect with us

Hi, what are you looking for?

Maqedoni e Veriut

Ardian Nuhiu është zyrtarizuar këtë të hënë në krye të skuadrës së Shkëndijës. Siç paralajmëroi “SuperSport” pak javë më parë, stoli i “kuqezinjëve” iu...

Maqedoni e Veriut

Shkëndija e Tetovës e mbylli këtë sezon pas asnjë trofe. Në Ligën e Parë të Maqedonisë së Veriut, e dominuar tashmë prej skuadrave shqiptare...

Maqedoni e Veriut

Pas festës së madhe për titullin kampion në Maqedoninë e Veriut, Struga nuk mundi të festonte në finalen e Kupës. Në sfidën përballë Makedonija...

Featured

Shkëndija dhe Ferhan Hasani kanë vendosur të ndërpresin bashkëpunimin. Ka qenë vetë lojtari që u ka kërkuar drejtuesve të klubit që të ndërpresin kontratën...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?
More Posts