Connect with us

Hi, what are you looking for?

Maqedoni e Veriut

Struga triumfon me nëntë lojtarë në transfertën e Bregalnica Stip, që u mbyll me fitoren 1-3 të ekipit të Shpëtim Duros. Miqtë arritën që...

Vendos Abazi, Shkupi fiton dhe ngjitet i treti

Maqedoni e Veriut

Java e 7 e Superligës në Maqedoninë e Veriut ngriti siparin me sfidën mes Shkupit dhe Brera Strumicës, e cila u fitua me rezultatin...

Elmas lavdëron trajnerin e ri

Maqedoni e Veriut

Mesfushori i Napolit, Eljif Elmas, ka folur nga grumbullimi me Maqedoninë për fillimet e tij te kjo kombëtare. Elmas u shpreh se ftesën e...

Maqedoni e Veriut

Struga merr fitoren e dytë në Ligën e Parë të Maqedonisë së Veriut falë dyshes sulmuese Radeski-Ibraimi. Kampionët në fuqi mposhtën 3-1 Tikvesin duke...

SONDAZH

Cilën skuadër shihni favorite për titullin në Serinë A?