Connect with us

Hi, what are you looking for?

Edhe Thaqi largohet nga Ballkani, shok skuadre me mbrojtësin e kombëtares shqiptare Edhe Thaqi largohet nga Ballkani, shok skuadre me mbrojtësin e kombëtares shqiptare

Superliga e Kosovës

Pas kapitenit Edvin Kuç, edhe zëvendës-kapiteni i Ballkanit, Armend Thaqi ka konfirmuar largimin nga skuadra. Mbrojtësi i djathtë deklaroi se finalja e Kupës, të...

Superliga e Kosovës

Edvin Kuç do të largohet nga Ballkani. Mesfushori dhe kapiteni i skuadrës nga Theranda ka konfirmuar largimin fill pas finales së Kupës së Kosovës,...

Superliga e Kosovës

Këtë të e enjte u zhvilluan ndeshjet e javës së 33-të të Superligës së Kosovës. Ballkani bind ndaj Malishevës në transfertë dhe vazhdon misionin...

Kosovë

Superliga e Kosovës në futboll, po vazhdon me emocionet e mëdha në garën për titullin kampion. Llapi humbi terren në javën e fundit pas...

SONDAZH

A besoni se Arne Slot është trajneri i duhur për të zëvendësuar një emër si Jurgen Klopp?