Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kosovë

Superliga e Kosovës në futboll, po vazhdon me emocionet e mëdha në garën për titullin kampion. Llapi humbi terren në javën e fundit pas...

Llapi mposht Lirinë dhe merr kryesimin, Feronikeli parakalon Gjilanin

Superliga e Kosovës

Llapi i Podujevës ka triumfuar me rezultatin e pastër 3-0 përballë Lirisë së Prizrenit dhe ia ka dalë të marrë kryesimin e renditjes, duke...

Hetimi për trukim, reagon Ballkani: Tendencë për të na prishur imazhin

Superliga e Kosovës

Klubi i Ballkanit ka reaguar zyrtarisht në lidhjen me hapjen e një çështjeje nga prokuroria Themelore e Prishtinës që ka nisur një hetim me...

Superliga e Kosovës

Nis java e 27-të e Superligës së Kosovës, me Prishtina-Ballkani dhe Malisheva-Drita, që ndanë pikët në këtë raund. Ndeshja mes Prishtinës dhe Ballkanit që...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?