Connect with us

Hi, what are you looking for?

Superliga e Kosovës

Dy ndeshje të Superligës së Kosovës bëhet objekt hetimi të Prokurorisë. Bëhet fjalë për Ferizaj – Dukagjini dhe Trepça ’89 – Prishtina që i...

Superliga e Kosovës

Të dielën, me datë 28.05.2023, FC Ballkani ngriti zyrtarisht trofeun e titullit të dytë rresht me lojtarët, stafin dhe drejtuesin e saj, Ilir Daja....

Superliga e Kosovës

Arsim Kabashi, president i Ballkanit, në një lidhje të drejtpërdrejt me “Zona Gol”, foli për titullin kampion të fituar për të dytin vit radhazi...

Superliga e Kosovës

Përballja më e rëndësishme e javës së së 33-të të Superligës së Kosovës, ajo mes Dritës dhe Ballkanit, u mbyll me fitoren e kampionëve...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?