Connect with us

Hi, what are you looking for?

Retro

Nga Gjergji Stefa Ishin vitet ‘90, histori që ndoshta nuk i keni dëgjuar më pare, të rinjtë e sotëm do të befasohen. Historitë e...

Retro

Sulmues i Celta Vigos, Santi Mina është dënuar me katër vite burg për abuzim seksual, me faktet që datojnë që nga qershori 2017, duke...

Retro

Ndeshjet e raundit të dytë të Grupit A në Kampionatin Evropian 2008 shtruan një pyetje interesante për Hakan Yakin. Turk në emër dhe origjinë,...

Featured

Kur Atletico Madrid informoi Py Laurence se ata ishin të gatshëm të ftonin të dy djemtë e saj Theo dhe Lucas Hernandez për t’u...

SONDAZH

Nisur nga forma që po kalon, a mendoni se Rey Manaj duhet rikthyer në Kombëtare?