Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Atletico Madrid-Athletic Bilbao zhvilluan këtë të mërkurë ndeshjen e parë për gjysmëfinalet e Kupës së Mbretit, me miqtë që triumfuan me rezultatin 0-1. Ritmi...

Kupa e Mbretit

Nuk ka fitues në takimin e parë të gjysmëfinaleve të Kupës së Mbretit mes Mallorca-s dhe Real Sociedad. Ndeshja e luajtur në “Estadi Mallorca...

Kupa e Mbretit/ Muriqi përballë Sociedadit, Atletico sfidon vëllezërit Williams

Kupa e Mbretit

U hodh shorti për fazën gjysmëfinale të kompeticionit më të vjetër në Spanjë, “Copa Del Rey”, me goglat që rezervuan dy përballje interesante. Mallorca...

Kupa e Mbretit

Atletico Madrid është skuadra e fundit që siguron një biletë për në gjysmëfinalen e Kupës së Mbretit. Los Colchoneros triumfuan me rezultatin 1-0 teksa...

SONDAZH

Nisur nga forma që po kalon, a mendoni se Rey Manaj duhet rikthyer në Kombëtare?
More Posts