Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kupa e Mbretit

Athletic Bilbao vlerëson trajnerin Ernest Valverde. 60-vjeçari po shijon aventurën e tretë në pankinën e baskëve, teksa këtë sezon udhëhoqi skuadrën drejt fitimit të...

Featured

Një natë sa 40 vite! Në finalen numër 40-të, Athletic Bilbao u rikthye te triumfi në Copa del Rey pas 6 finaleve te humbura...

Kupa e Mbretit

Festë baske në Andaluzi. Pritja 40-vjeçare ka marrë fund për Athletic Bilbaon, që triumfoi 4-2 me penallti ndaj Mallorcës dhe ia doli të triumfojë...

Kupa e Mbretit

Në Sevilla, Ath Bilbao dhe Mallorca do të dikutojnë trofeun e parë sezonal në Spanjë, me të dyja skuadrat që do të vendosen përballë,...

SONDAZH

A jeni dakord me zgjedhjet e Sylvinhos në listën paraprake të Europianit 2024?
More Posts