Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kupa e Mbretit

Real Madrid triumfoi në finalen e Kupës së Mbretit teksa mposhti Osasunën me shifrat 2-1. Heroi i madrilenëve ishte Rodrygo që shënoi të dy...

Kupa e Mbretit

Ditën e shtunë ndaj Osasunës, ekipi adrilen arriti të fitojë me rezultatin 2-1 falë 2 golshit të brazilianit Rodrygo. Luka Modriç ka fituar shumë...

Kupa e Mbretit

Real Madrid mposhti 2-1 Osasunën në finalen e luajtur në Sevilla, duke fituar Kupën e Mbretit pas nëntë vitesh. Dygolëshi i Rodrygos i dhuroi...

Kupa e Mbretit

Një ekran i madh u shemb në Pamplona, teksa po transmetohej finalja e Kupës së Mbretit mes Realit të Madridit dhe Osasunës. Mijëra fansa...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?
More Posts