Connect with us

Hi, what are you looking for?

La Liga

Euro 2024 mbaroi dhe te Milani janë gati të zyrtarizojnë afrimet e para të merkatos. Duke ia nisur nga Alvaro Morata, i cili do...

La Liga

Nënshkrimi i ri “galaktik” i Realit të Madridit, Kylian Mbappé, është gati të ndjekë rrugën e idhullit të tij Cristiano Ronaldo. Sulmuesi qendror i...

La Liga

Saul Niguez do të largohet nga Atletico Madrid, por jo nga La Liga. Mesfushori është shumë afër kalimit te Sevilla. Lojtari nuk është stërvitur...

Futboll

Shtypi polak raporton këtë të premte se Robert Lewandowski akuzohet për mashtrim, pasi ka blerë dy diploma master. Sipas agjencisë së lajmeve Onet, emri...

SONDAZH

A jeni të kënaqur me paraqitjen e Kombëtares Shqiptare në Euro 2024?