Connect with us

Hi, what are you looking for?

La Liga

Real Madrid nuk shkoi më shumë se barazimi 2-2 në Mestalla përballë vendasve të Valencias. Në fakt, madrilenët ishin shumë pranë triumfit duke qenë...

La Liga

Shokë të vjetër, miq të vjetër. Të dy, legjenda të Barcelonës. Xavi Hernandez dhe Andres Iniesta, ndër arkitektët kryesorë të mrekullive të Barcelonës së...

La Liga

Valencia ndal Realin e Madridit në “Mestalla” në një barazim 2-2, ku protagonisti kryesor i ndeshjes bëhet gjyqtari Gil Manzano. Po luhej minuta e...

La Liga

Sevilla rikthehet te fitorja dhe atë e bën në ndeshjen ndaj Real Sociedad, që përfundoi me rezultatin 3-2. Takimi i vlefshëm për javën e...

SONDAZH

Nisur nga forma që po kalon, a mendoni se Rey Manaj duhet rikthyer në Kombëtare?