Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sevilla shpërblen trajnerin që fitoi Europa Leaguen Sevilla shpërblen trajnerin që fitoi Europa Leaguen

La Liga

Sevilla ia doli të triumfojë me penallti në finalen e Europa Leagues ndaj Romës, duke e fituar këtë kompeticion për herë të 7 në...

La Liga

Pas 14 vitesh si pjesë e Real Madrid, erdhi edhe dita e ndarjes mes Karim Benzema dhe Real Madrid. Sulmuesi francez, një nga lojtarët...

La Liga

Takimi këtë të hënë mes babait të Messit dhe Joan Laportës në Barcelonë rriti entuziazmin mes tifozëve për rikthimin e mundshëm të “yllit” argjentinas...

Angli

Karim Benzema njoftoi zyrtarisht se nga sezoni i ardhshëm nuk do të jetë më pjesë e Real Madrid dhe se do të transferohet në...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?

La Liga

Valencia është rikthyer te fitorja, pas 2 javësh, duke mposhtur në “Mestalla”, Celtan, me rezultatin 2-1. Skuadra e Marcelinos gjeti avantazhin që në fillim...