Connect with us

Hi, what are you looking for?

La Liga

Toni Kroos njoftoi largimin nga Reali i Madridit pas finales së Championsit kundër Dortmundit (1 qershor) dhe tërheqjen nga futbolli aktiv pas përfundimit të...

La Liga

Javier Tebas mirëpret Kylian Mbappéne në Spanjë. “Ylli” francez do të largohet nga Paris Saint-Germain më 30 qershor si lojtar i lirë dhe është...

La Liga

Në një intervistë të gjatë për “El Mundo Deportivon”, Robert Lewandowski analizoi sezonin që sapo ka përfunduar: “Këtë sezon ne aspironim të bënim më...

Futboll

Hansi Flick, 59 vjeç, vazhdon të ëndërrojë për t’u bërë trajner i Barcelonës. Pavarësisht se disa skuadra të Premier League-s janë në dijeni të...

SONDAZH

A besoni se Arne Slot është trajneri i duhur për të zëvendësuar një emër si Jurgen Klopp?