Connect with us

Hi, what are you looking for?

Momente paniku në Spanjë Momente paniku në Spanjë

Segunda Division

Momente paniku në Spanjë, ndeshjen mes Cordobës dhe Racing Ferrol. Futbollisti i skuadrës vendase, Dragisa Gudelj është shembur në tokë, në minutën e 11-të...

Legjionarët

Myrto Uzuni është padyshim lojtari më në formë i Kombëtares së Shqipërisë. Beratasi u bë protagonist dhe në ndeshjen e javës së 32-të në...

Legjionarët

Myrto Uzuni gjeti sërish rrjetën në Spanjë me Granadën. Në ndeshjen që skuadra e tij fitoi në transfertë ndaj Albacete me rezultatin 1-2, sulmuesi...

Segunda Division

Myrto Uzuni realizon golin e 19-të në LaLiga2 në Spanjë. Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare kheu në gol një penallti të fituar nga Granada në...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?
More Posts