Connect with us

Hi, what are you looking for?

Legjionarët

Pas vetëm një sezoni në LaLiga 2, Granada siguroi rikthimin në elitën spanjolle duke fituar kampionatin. Një nga liderët e skuadrës ishte padyshim Myrto...

Futboll

Myrto Uzuni dhe Granada e tij sezonin e ardhshëm do të jenë pjesë e elitës spanjolle, LaLiga. Sulmuesi që këtë sezon ishte protagonisti kryesor...

Legjionarët

Myrto Uzuni është 90 minuta larg rikthimit në LaLiga. Sulmuesi nga berati ka qenë “lokomotiva” që ka tërhequr skuadrën në këtë edicon, pasi me...

Uzuni i pandalshëm

Kombëtare

Myrto Uzuni rikthehet te goli pas katër ndeshjesh në LaLiga 2. Sulmuesi i kombëtares realizoi golin numër 21 në këtë sezon teksa shënoi të...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?
More Posts