Connect with us

Hi, what are you looking for?

La Liga

Robert Lewandowski rezultoi golashënuesi më i mirë për sezonin 2022-2023 në La Liga me 23 gola (asnjë me 11-metërsh). Përveç kësaj, ai gjithashtu ngriti...

Legjionarët

Pas vetëm një sezoni në LaLiga 2, Granada siguroi rikthimin në elitën spanjolle duke fituar kampionatin. Një nga liderët e skuadrës ishte padyshim Myrto...

Futboll

Myrto Uzuni dhe Granada e tij sezonin e ardhshëm do të jenë pjesë e elitës spanjolle, LaLiga. Sulmuesi që këtë sezon ishte protagonisti kryesor...

Legjionarët

Myrto Uzuni është 90 minuta larg rikthimit në LaLiga. Sulmuesi nga berati ka qenë “lokomotiva” që ka tërhequr skuadrën në këtë edicon, pasi me...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?
More Posts