Connect with us

Hi, what are you looking for?

Flet trajneri: Prenga një bishë Flet trajneri: Prenga një bishë

Boks

Mëngjesin e datës 26 mars, Kristjan Prenga dhe Samuel Crossed do të matin forcat në një ndeshje të madhe. Boksieri kuqezi, vijon përgatitjet intensive,...

Tenis

Pas disfatës së rusit Daniil Medvedev në finalen e madhe të Indian Wellsit tani tenisti më në formë i këtij sporti me të drejtë...

Boks

Kristian Prenga dhe Samuel Crossed do të matin forcat në një ndeshje të madhe në mëngjesin e datës 25 mars. Boksieri kuqezi, vijon përgatitjet...

Formula 1

Ashtu si në garën e parë sezonale në Bahrein, Red Bull ia del të dhurojë shoë edhe Arabinë Saudite. Dy pilotët e skuderisë austriake,...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?