Connect with us

Hi, what are you looking for?

Atletikë

Autoritetet xhamajkane vazhdojnë hetimin në përpjekje për të rikuperuar paratë që qindra klientë humbën në një mashtrim shumëmilionësh të kryer nga një ish-punonjës i...

Atletikë

Pushimi nga puna i menaxheri dhe përgatitja e padisë ishin masat e para të ndërmarra nga Usain Bolt kur mësoi se e kishim mashtruar...

Atletikë

Ukraina kërcënoi këtë të enjte se do të bojkotojë Lojërat Olimpike Verore 2024 që do të zhvillohen në Paris nëse atletët rusë dhe bjellorusë...

Atletikë

Nugent Walker, menaxher i Usain Bolt, denoncoi zhdukjen e miliona dollarëve nga një llogari e ish-rekordmenit xhamajkan. Siç raportohet nga “Jamaica Gleaner”, policia xhamajkane...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?