Connect with us

Hi, what are you looking for?

Basketboll

Superioritet i pastër. Me këtë mënyrë Denver Nuggets mposhtin Miami Heat në ndeshjen e parë të finaleve të NBA. Duke fituar me rezultatin 104-93...

Basketboll

Finalet e NBA do të jenë mes Miami dhe Denver. Heat fituan 103-84 ndeshjen e shtatë vendimtare në TD Garden kundër Boston, duke fituar titullin...

Basketboll

Boston Celtics janë gjallë dhe në ndeshjen e pestë i japin një mesazh të fortë serisë: Duan të bëhen e para skuadër që sfidon...

Basketboll

Miami Heat – Boston Celtics 99-116 (3-1 në seri) Me një provë karakteri në ndeshjen e katërt Celtics mbeten në lojë duke riçuar serinë...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?