Connect with us

Hi, what are you looking for?

Knock-Out për 35 sekonda Knock-Out për 35 sekonda

Boks

Boksieri premtues i peshave të rënda, Moses Itauma pati nevojë vetëm për 35 sekonda, që të hedhë Knock-out rivalin e tij Ramon Ibrra, në...

Boks

Kristian Prenga ka arritur që të fitojë me KO për të 13-ën herë në boksin profesionist duke mundur që në raundin e tretë Samuel...

Flet trajneri: Prenga një bishë

Boks

Mëngjesin e datës 26 mars, Kristjan Prenga dhe Samuel Crossed do të matin forcat në një ndeshje të madhe. Boksieri kuqezi, vijon përgatitjet intensive,...

Boks

Kristian Prenga dhe Samuel Crossed do të matin forcat në një ndeshje të madhe në mëngjesin e datës 25 mars. Boksieri kuqezi, vijon përgatitjet...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?