Connect with us

Hi, what are you looking for?

Boks

Gervonta Davis mbrojti titullin kampion bote për peshat e lehta WBA, duke mposhtur Hector Luis Garcia me “knock out” në orët e para të...

Atletikë

Atletikë, Luiza Gega nderon Shqipërinë! Ishte padyshim viti më i suksesshëm në karrierë për atleten shqiptare Luiza Gega. Ajo u shpall Kampione e Europës...

Boks

Viti 2022 ishte projektuar si një sezon i shkëlqyer për boksin, sa i përket peshave të rënda, megjithatë të gjithë të pasionuarit do të...

Boks

Nga Rinald Bregasi Ferit Keta është pa dyshim një emër i rëndësishëm i sportit shqiptar. Kampion Bote në Kick-Boks dhe me një karrierë të...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?