Connect with us

Hi, what are you looking for?

Flet trajneri: Prenga një bishë Flet trajneri: Prenga një bishë

Boks

Mëngjesin e datës 26 mars, Kristjan Prenga dhe Samuel Crossed do të matin forcat në një ndeshje të madhe. Boksieri kuqezi, vijon përgatitjet intensive,...

Boks

Kristian Prenga dhe Samuel Crossed do të matin forcat në një ndeshje të madhe në mëngjesin e datës 25 mars. Boksieri kuqezi, vijon përgatitjet...

Boks

Kristian Prenga rikthehet në ring në datën 25 mars, me synimin e vetëm për të vijuar ecurinë fantastike prej 12 fitoresh me KO. Boksieri...

Boks

Nelson Hysa ia doli me sukses ndaj boksierit afrikanVikapita Meroro. Ndeshja nuk shkoi përtej raundit të tretë teksa boksieri shkodran hodhi në tokë kundërshtarin...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?