Connect with us

Hi, what are you looking for?

Formula 1

Ashtu si në garën e parë sezonale në Bahrein, Red Bull ia del të dhurojë shoë edhe Arabinë Saudite. Dy pilotët e skuderisë austriake,...

Formula 1

Formula 1 rikthehet këtë fundjavë me Çmimin e Madh të Arabisë Saudite. Në dy sesionet e para të provave të lira, Red Bull dhe...

Centralina penalizon Leclerc

Formula 1

Centralina penalizon Leclerc. Nis “me malore” Botërori i Formulës 1 për pilotin e Ferrarit, që u detyrua të mbyllë para kohe garën e parë...

Formula 1

Gara e parë e sezonit në Bahrein, nuk la një shije të mirë për Mercedesin. Lewis Hamilton dhe George Russell nuk shkuan më shumë...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?