Connect with us

Hi, what are you looking for?

Formula 1

Lewis Hamilton po përgatitet për kalimin te skuderia e Ferrarit, duke nisur nga edicioni i ardhshëm i Formula 1. 7-herë kampioni i botës nuk...

Formula 1

Sezoni 2025 i Formula 1 po merr formë zyrtarisht. Do të jetë një vit me rëndësi të madhe për kategorinë më të lartë të...

Formula 1

Para tre vitesh, Lewis Hamilton dhe Max Verstappen ishin autorë të një beteje të ashpër dhe shpeshherë jashtë limiteve në duelin për titullin kampion,...

Formula 1

Piloti i dytë i RedBull, Sergio Perez mbylli një tjetër fundjavë zhgënjyese në Çmimin e Britanisë së Madhe teksa mbeti jashtë zonës së pikëve...

SONDAZH

A jeni të kënaqur me paraqitjen e Kombëtares Shqiptare në Euro 2024?