Connect with us

Hi, what are you looking for?

Formula 1

Sezoni 2025 i Formula 1 po merr formë zyrtarisht. Do të jetë një vit me rëndësi të madhe për kategorinë më të lartë të...

Formula 1

Para tre vitesh, Lewis Hamilton dhe Max Verstappen ishin autorë të një beteje të ashpër dhe shpeshherë jashtë limiteve në duelin për titullin kampion,...

Formula 1

Piloti i dytë i RedBull, Sergio Perez mbylli një tjetër fundjavë zhgënjyese në Çmimin e Britanisë së Madhe teksa mbeti jashtë zonës së pikëve...

Formula 1

Lewis Hamilton rikthehet te fitorja në Formula 1 pas 2 vitesh e 7 muajsh! Legjenda britanike, që prej sezonit të ardhshëm do të garojë...

SONDAZH

A jeni të kënaqur me paraqitjen e Kombëtares Shqiptare në Euro 2024?