Connect with us

Hi, what are you looking for?

MotoGP

Pas 11-vitesh dhe gjashtë titujve Botërorë të arritur me Hondën, Marc Marquez vendosi të ndryshonte skuadër këtë sezon duke iu bashkuar italianëve të Ducatit....

MotoGP

Sezoni i ri i Moto GP po afron, me tifozët e këtij sporti që janë argëtuar me testet përgatitore në Sepang të Malajzisë. Sinjali...

MotoGP

McLaren njoftoi këtë të premte se Lando Norris nënshkroi një “kontratë të re shumëvjeçare”, por pa specifikuar kohëzgjatjen e saj. Para kësaj kontrate, piloti...

MotoGP

Francesco Bagnaia me Ducatin e tij komfirmohet si kampion i Botës për të dytin vit radhazi në Moto GP. Italiani e nisi dhe e...

SONDAZH

A jeni të kënaqur me paraqitjen e Kombëtares Shqiptare në Euro 2024?