Connect with us

Hi, what are you looking for?

Formula 1

Një rast tjetër i diktuar nga një email anonim trondit botën e Formula 1. Në qendër të vëmendjes është Lewis Hamilton. Sipas asaj që...

Lajme

Legjenda e tenisti, Rafael Nadal do të hapë një qendër sportive tenisi në Durrës. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri i vendit, Edi...

Basketboll

16 vite pritje. 16 vite vuajtje dhe sakrificë për të gjithë tifozët dhe lojtarët e Boston Celtics. Më në fund, pas shumë tentativash të...

Tenis

Jannik Sinner do të luajë së bashku me Lorenzo Musettin në turneun dyshe që do të gjallërojë Olimpiadën e Parisit, në sportin e tenisit....

SONDAZH

A jeni dakord me zgjedhjet e Sylvinhos në listën paraprake të Europianit 2024?