Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Novak Djokovic synon titullin e 23-të Grand Slam në karrierë teksa serbi është një prej favoritëve në Roland Garros. Megjithatë, vetë Nole shikon si...

Sport

Për herë të parë pas 18 vitesh, rekordmeni i Roland Garros, Rafael Nadal nuk do të jetë pjesë e këtij turneu. Spanjolli vuan prej...

Sport

Roland Garros, një nga turnetë më të rëndësishëm në botën e tenisit është duke u afruar me shpejtësi teksa eventi është programuar të startojë...

Tenis

Novak Djokovic ka dhënë një intervistë për “Corriere della Sera” në të cilën ka folur për gjithçka dhe për të gjithë. E nis fillimisht...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?