Connect with us

Hi, what are you looking for?

UFC

Modelet Karina Pedro dhe Denisa Ryndova u puthën në buzë gjatë prezantimit të duelit të tyre dy kundër dy në MMA (Mixed Martial Arts)...

UFC

Victoria Lee, luftëtarja e re premtuese e MMA-së (Artet Marciale të Përziera), është ndarë nga jetë krejt papritur në moshën 18-vjeçare. Shkaku i vdekjes...

UFC

Futbolli është padyshim sporti më popullor në botë, megjithatë jo të gjithë preferojnë ta ndjekin. I tillë është edhe presidenti i UFC, Dana White....

UFC

Luftëtari i UFC-së, Israel Adesanya (neozelandez me origjinë nga Nigeria), është arrestuar në aeroportin JFK të Nju Jorkut për posedimin e një dorëze bronzi,...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?
More Posts