Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Emma Raducanu është një nga tenistet më të talentuara të gjenratës së saj, edhe pse së fundmi 21-vjeçarja po kalon një periudhë me shumë...

Sport

Jannik Sinner dëshiron dhe po tenton me çdo kusht të rikuperohet në kohë për Grand Slamin e dytë të vitit, Roland Garros. Por, problemi...

Sport

Rafael Nadal nuk shkoi më shumë se raundi i dytë në turneun Masters 1000 të Romës. Tenisti nga Mallorca u mposht në dy sete...

Sport

Raundi i parë në turneun e Romës u mbyll me një incident për Novak Djokovic. Teksa po firmoste autografe në dalje të fushës duke...

SONDAZH

A besoni se Arne Slot është trajneri i duhur për të zëvendësuar një emër si Jurgen Klopp?