Connect with us

Hi, what are you looking for?

Tenis

Është momenti i Jannik Sinner. Tenisti italian ia doli të triumfojë edhe në turneun e fundit parapërgatitës “ATP” për Slam-in e radhës, Wimbledon. Sinner...

Tenis

Jannik Sinner po shijon suksesin e të qenurit numri 1 i botës, por tenisti italian sheh përtej euforisë së momentit dhe kërkon vazhdimësinë e...

Lajme

Legjenda e tenisti, Rafael Nadal do të hapë një qendër sportive tenisi në Durrës. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri i vendit, Edi...

Tenis

Jannik Sinner do të luajë së bashku me Lorenzo Musettin në turneun dyshe që do të gjallërojë Olimpiadën e Parisit, në sportin e tenisit....

SONDAZH

A do t'ia dalë Shqipëria të vazhdojë aventurën në Euro 2024 përtej fazës së grupeve?